Geloof ・Hoop ・Liefde

Zomerdiensten in de kapel van Hoog Soeren

Vanaf 2 juni aanstaande staat op alle zondagen in de maanden juni, juli en augustus de deur van Kapel Hoog Soeren weer wagenwijd open voor bezoekers van de ‘Onderwegkerk’. Een tochtje naar de kapel te voet, op de fiets of met de auto is altijd een ‘feestje’! In een korte oecumenische dienst van ongeveer een half uur, is er ruimte voor een moment van bezinning.

Voorgangers, organisten en werkgroep leden zetten zich hiervoor (sinds 1966) op vrijwillige basis in. De collecte die deze zondagen gehouden wordt is bestemd voor de Apeldoornse Stichting Werkgroep Hulptransporten Oost-Europa (WHOE). Zij ondersteunen hiermee de stichting Ancora Salvarii van Inge José Smelik in Roemenië en Moldavië.

De eerste ‘feestelijke’ dienst is op 2 juni. Vakantiegangers in en rondom Apeldoorn, maar ook ‘thuisblijvers’ zijn van harte welkom om 10.30 uur in de kapel van Hoog Soeren, adres: Hoog Soeren 46, 7346 AJ Hoog Soeren