Geloof ・Hoop ・Liefde

Voor de 10e keer Sinterkerstmarkt in Goede Herderkerk

Op zaterdag 25 november bent u van 10.00 uur tot 15.00 uur van harte welkom bij de Sinterkerstmarkt in de Goede Herderkerk aan de Asselsestraat in Apeldoorn. Er zijn verschillende kraampjes waar u terecht kunt voor originele en betaalbare cadeautjes voor de decemberfeesten. Bijvoorbeeld: zelfgemaakte kaarsen, kerstkaarten, wolproducten zoals sjaals, kerstsokken en mutsen etc. Naast de verkoop van ambachtelijke rookworsten, kerststol en glühwein, bakken wij dit jaar weer heerlijke verse oliebollen (op=op). Er is ook een boekenmarkt met een mooi aanbod aan tweedehands boeken.

Een jubileumeditie want de werkgroep Kerk in Actie voor Moldavië van de Goede Herderkerk samen met de Grote Kerk organiseren deze gezellige en sfeervolle markt alweer voor de 10de keer. En dat doen wij met een reden. De gehele opbrengst is voor de opvang in dagcentra van kinderen, geconfronteerd met extreme armoede, verwaarlozing en misbruik, in het armste land van Europa, Moldavië. In de dagcentra krijgen deze kinderen volop aandacht en zorg, maar ook een gezonde maaltijd, hulp bij hun huiswerk en allerhande activiteiten. Alle activiteiten worden begeleid door goed opgeleide vrijwilligers. Vaak ontdekken deze kinderen voor het eerst wat het is om op een liefdevolle manier met elkaar om te gaan, een ervaring die de rest van hun leven met hen meegaat.