Geloof ・Hoop ・Liefde

Uitvoering Johannes Passion op Goede Vrijdag in Orpheus

Bachkoor Apeldoorn voert dit jaar de Johannes Passion van Bach uit op Goede Vrijdag, hoe toepasselijk.

De Johannes Passion is korter dan de Matthäus Passion en heeft ook een heel ander karakter. Bach heeft met de expressieve koorstukken de sfeer van het evangelie prachtig getroffen. Deze uitvoering is voor de liefhebber van passions aantrekkelijk omdat hij op Goede Vrijdag wordt uitgevoerd. Voor bezoekers die de Matthäus Passion wel erg lang vinden is dit de kans om de kortere Johannes Passion te bezoeken. Kortom, veel redenen om naar dit mooie concert te gaan, waarin Bachkoor Apeldoorn begeleid wordt door Phion en door topsolisten. Het concert is met boventiteling.

Credits:

Bachkoor Apeldoorn & Phion, Orkest van Gelderland & Overijssel | Bas van den Heuvel dirigent | Adriaan de Koster Evangelist | Berend Eijkhout Christus | Titia van Heyst sopraan | Daniel Elgersma alt | Milan Faas tenor | Joris van Baar bas

Tickets:

www.orpheus.nl of telefoon 055-5270300