Geloof ・Hoop ・Liefde

Uitnodiging NPV-lezing 30 november “Weerbaar en veerkrachtig leven”

In een samenleving waarin het leven steeds meer beheersbaar, maakbaar, en manipuleerbaar lijkt te moeten worden staat de NPV stil bij haar 40 jarig bestaan. Met de titel ‘Het goede leven’ vierde ze dit jubileum onlangs. Als plaatselijke NPV geven we daarom ook aandacht aan dit thema met de lezing ‘Weerbaar en veerkrachtig leven’ door Marian Houtman – Heijboer, coach en spreker. We denken met elkaar na over vragen zoals: Wat betekent het goede leven voor mij? Hoe vind je de juiste balans, zodat je in verbinding leeft met jezelf, met God en met de ander? En wat zijn daarbij gezonde Bijbelse keuzes?

Van harte welkom op:

D.V. woensdag 30 november om 19.45 uur in het

Gebouw ‘Het Hoogepad’ Papenberg 5 te Beekbergen

(Parkeren kan aan de Kerkallee en op het terrein bij de Hervormde Kerk)