Geloof ・Hoop ・Liefde

Paasoratorium 9 april 2022

Op D.V. zaterdag 9 april a.s. wordt in de Goede Herderkerk het paasoratorium “Het Lam dat ons doet leven” uitgevoerd.

Het werk van Dirk Zwart met teksten van Ria Borkent bestaat uit liederen en motetten, afgewisseld met Schriftlezingen. Het vormt een prachtige introductie op Palmzondag, de daarop volgende stille week en op Pasen.

Het oratorium, dat grote indruk maakt als kerkmuziek in de lijdenstijd, wordt uitgevoerd door een voor deze gelegenheid samengesteld koor o.l.v. Dirk Zwart, m.m.v. Englyke Baksteen (lezingen), Maurice van Dijk (trompet), Martin van Heerde (orgel) en Peter van Dongen (piano).

  • Datum:                Zaterdag 9 april 2022
  • Kerk open:         19.00 uur
  • Aanvang:            19.30 uur
  • Einde:                  21.00 uur
  • Adres:                 Goede Herderkerk, Asselsestraat 199, Apeldoorn

De Toegang is vrij. Er is een collecte bij de uitgang.

scratchdag paasoratorium 2022