Geloof ・Hoop ・Liefde

Oproep tot gebed

Tijdens de Tweede Wereldoorlog organiseerde een adviseur van premier Winston Churchill een groep mensen die elke avond op een vast uur stopten met wat ze aan het doen waren, om in gemeenschap te bidden voor vrede, veiligheid en zekerheid, en voor hen die in Engeland woonachtig zijn. Ze deden dit elke dag en het was alsof de stad niet geraakt werd, zo sterk was hun gebed. Het resultaat was zo wonderbaarlijk dat in korte tijd het bombardement stopte !

Nu organiseert opnieuw een groep mensen van verschillende nationaliteiten een initiatief, om EEN MINUUT LANG te bidden voor de veiligheid van onze landen, voor een einde aan de problemen die ons onderdrukken en kwellen en dat God de beslissingen van onze heersers zal leiden.

Ze ontmoeten elkaar op de volgende tijden:

Spanje 16:00 uur

Portugal 15:00 uur

Canarische Eilanden 15:00 uur

Costa Rica 20:00

Colombia 19:00

Nicaragua 20:00 u

Ecuador 19:00 uur

Guatemala 20:00

Mexico 20:00 uur

NEDERLAND 16:00 uur

Panama 19:00 uur

Honduras 18:00

El Salvador 20:00

Venezuela 18:00

Uruguay 17:00 uur

Chili 17:00 uur

Italië 16:00 uur

Aan ons is gevraagd om aan dit initiatief deel te nemen door elke dag EEN MINUUT op de aangegeven tijden, GOD TE VRAGEN om vrede in de wereld, zodat conflicten kunnen eindigen en de rust wordt hersteld in alle naties van de aarde, en zodat gezinnen bij God hun veiligheid en redding zoeken.

We geven deze oproep van harte aan u door.

Moderamen Algemene Kerkenraad