Geloof ・Hoop ・Liefde

Tussen kerst en Oud & Nieuw is de Top2000 weer te horen op Radio 2 maar in de Grote Kerk in Apeldoorn kun je al terecht op zondag 10 december om 19.00 uur. In de nummers die verkozen zijn tot de Top2000 aller tijden zitten vaak inspirerende teksten verborgen. Een boodschap van hoop of loslaten, een boodschap van troost en vertrouwen of een boodschap die je bewust maakt van het hier en nu. Veel teksten die je op weg helpen en een bron van inspiratie kunnen zijn.

In een bomvolle kerk kun jij meezingen met een kerkdienst boordevol Top2000-nummers over het thema Tijd. In anderhalf uur hoor je negentien nummers over dit thema. Waarom? Omdat we in een turbulente tijd leven zoals de brandhaard in het Midden-Oosten, de uitslag van de verkiezingen, de hoop die we delen op het goede leven in 2024. Ook muziek zegt iets over deze tijd. Een kleine greep uit wat er gespeeld wordt: Sign of the times van Harry Styles; Time is running out van Muse en Dream On van Aerosmith. Livemuziek met de Top2000-band Major Seventh en een inspirerende boodschap met ds Hester Smits. Hartelijk welkom; vanaf 18.30 uur zijn de deuren open en er is een drankje na. De dienst is gratis en voor iedereen toegankelijk, wel wordt een gift voor Stichting Speelgoedbank Apeldoorn en voor de gemaakte kosten op prijs gesteld. Het laatste nieuws is te vinden op www.facebook.com/Top2000GroteKerkApeldoorn/