Geloof ・Hoop ・Liefde

Fonteincafé met Kickbokser Yasminn Kreijkes zondagavond 12 november

De Fontein Apeldoorn organiseert weer een Fonteincafé op zondagavond 12 november. Spreekster is kickbokser Yasminn Kreijkes (21) uit Rijssen. Al op jonge leeftijd werd ze geconfronteerd met depressiviteit. Ze stortte zich op kickboksen en groeide langzamerhand uit tot een professional.

Ze is met de kerk opgegroeid, maar haakte af. Gelukkig liet God haar niet los. Ze kwam via Mozaiek0548  terecht en volgde de Alphacursus. Tijdens een Alpha-avond vertelde ze over haar strijd tegen depressiviteit.

Sinds dat ze God weer gevonden heeft, draagt ze bijbelteksten op haar sportkleding: ‘My God is power’ en ‘The Lord is my light and my salvation. Whom shall I fear’. Het is voor haar een roeping om de stem van Jezus te laten horen in de boksring. We zien uit naar een prachtige avond. Gratis toegang, inclusief koffie, fris en een hapje.