Geloof ・Hoop ・Liefde

Persbericht  Bidden met de Benen

De oecumenische wandelgroep Bidden met de Benen organiseert een aantal keren per jaar een meditatieve wandeling in of in de omgeving van Apeldoorn, met steeds een ander jaarthema. Het thema van dit jaar is: Rituelen.

Na twee prachtige wandelingen in Twello en Apeldoorn staan we klaar voor de eerste wandeling in 2019 op 9 februari, dit keer vanuit de Kapel in Hoog Soeren 46, 7346 AJ Hoog Soeren. We beginnen om 9.30. Na de inleiding over het deelthema “Hoe bid je met de benen?” en het delen van de pelgrimszegen gaan we op pad. Je kunt alleen lopen of samen met anderen. Zoals gebruikelijk zal tijdens elke wandeling een stuk in stilte gelopen worden. Er worden kaartjes uitgereikt met een tekst waarover je in stilte kunt mediteren.
Ook komt er een pauze-moment waarop koffie of thee gedronken kan worden en ervaringen uitgewisseld.

Behalve aan de consumpties op de pauze-plek zijn er geen kosten aan verbonden.
Tot ziens in Hoog Soeren!

Voor meer informatie over de wandelingen kun je contact opnemen met:

Coen van ’t Riet, tel nr. 055-5413183, . en
Ronald Dashorst, 06-16912727, 
Opgave voor de nieuwsbrief via: