Geloof ・Hoop ・Liefde

Elke donderdagavond wordt er onder de deskundige leiding van docente Kitty gewerkt aan de vergroting van vaardigheden. Ook worden er producten gemaakt die mogelijk geschikt zijn voor de verkoop, zoals: schorten, etuis, tassen.
Dit alles gebeurt in een gezellige sfeer waarbij ontmoeting en de onderlinge steun aan elkaar voorop staan. De vrouwen hebben een diverse culturele achtergrond.

Ter ondersteuning van deze activiteit zijn wij op zoek naar vrijwilligsters die enige handigheid met naaien hebben én de vrouwen een warm hart toedragen. En die 1 of 2 avonden per maand mee willen draaien.
Vindt u dit zelf leuk om te doen, of weet u iemand? Laat het ons dan vooral weten.

Tijd: elke donderdagavond, van 19 – 21 uur (behoudens schoolvakanties)
Locatie: wijkcentrum De Groene Hoven, Koninginnelaan 280, Apeldoorn
Info en aanmelden: Annemarie Heinink, tel. 06 25392467 e: