Geloof ・Hoop ・Liefde

In het eerste weekend van maart 2018 organiseren Ad Wijlhuizen van de Protestantse Gemeente Apeldoorn en Mariska Litjes van de Emmaüsparochie een ‘weekend van niks’. Speciaal voor mensen die studeren en/of werken, en het altijd (veel te) druk hebben. Een weekend voor reflectie.

Twee dagen in de 40-dagentijd om even tijd te nemen voor jezelf, waarin (je) niks hoeft of moet.

Van vrijdag 2 maart, 19.00 uur tot zondag 4 maart, rond 15.00 uur ben je met 14 anderen te gast in Nieuw Sion, een door vrijwilligers gerund voormalig klooster nabij Diepenveen. Naast maaltijden en reguliere gebedstijden, worden er dingen aangeboden die je al dan niet kunt meemaken. Daarin maak je je eigen keuze.

Zo kun je meedoen met een emmaüs-wandeling, een verwonder-vertelling, je laten bijpraten over benedictijns timemanagement, gedichten lezen, muziek luisteren…of een gesprek voeren met één van de begeleiders. Niets is verplicht, want misschien wil je wel een weekend mijmeren, schrijven, wandelen of een boek uitlezen.

Begeleiding: Mariska Litjes (RK) en Ad Wijlhuizen (PKN).
Dit weekend kost € 120,- p.p. wat inclusief (vegetarische) maaltijden is en evt. materialen.
Voor opgave en inlichtingen: aawijlhuizen@gmail.com